PROMOCJA – MONTAŻ KLIMATYZATORÓW

• Aktualna oferta promocyjna naszej firmy dotyczy:

Montaż klimatyzatorów typu split, multi split i VRF

• Szczegółowy opis usług objętych ofertą promocyjną:

Oferujemy montaż klimatyzatorów typu split, multi split oraz VRF w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach,lokalach usługowych, gastronomicznych i innych.

JAK TO ZROBIĆ?

Jeśli rozważacie Państwo poprawienie swojego komfortu poprzez zamontowanie klimatyzacji i nie wiecie jak się do tego zabrać, w pomieszczeniu, w którym przebywacie jest zbyt gorąco, ale nie wiecie zbyt wiele o systemach klimatyzacji i nie macie pojęcia ile to może kosztować wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo a my rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości nie obciążając Państwa żadnymi kosztami.

WYGLĄDA TO TAK:

1) KONTAKT
Nawiązujecie Państwo kontakt z FLOW TECHNIKA mailowo lub telefonicznie, umawiamy spotkanie.

2) WIZJA LOKALNA
Przyjeżdża do Państwa inżynier z naszego zespołu, ogląda miejsce, gdzie miałaby zostać zamontowana klimatyzacja, przedstawia Państwu możliwe rozwiązania oraz opisuje ich działanie, wspólnie z Państwem ustala ewentualną lokalizację instalacji, pokazuje katalogi przykładowych urządzeń i odpowiada na wszelkie pytania.

3) DOBÓR URZĄDZEŃ
Nasi pracownicy wykonują obliczenia szczegółowego bilansu zysków ciepła w pomieszczeniu, dobierają potrzebną moc chłodniczą urządzeń oraz projektują instalację.

4) OFERTA HANDLOWA
Przesyłamy Państwu ofertę handlową przygotowaną w kilku wariantach, w których przedstawione będą urządzenia różnych producentów zaczynając od tych „z górnej pułki” kończąc na tych najtańszych.
 

WSZYSTKIE POWYŻSZE CZYNNOŚCI WYKONYWANE SĄ ZA DARMO I DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJĄ,
JEŚLI PRZYGOTOWANA PRZEZ NAS OFERTA ODPOWIADA PASTWA OCZEKIWANIOM I MOŻLIWOŚCIOM WTEDY ZLECACIE NAM OPISANE W OFERCIE PRACE,
JEŚLI NIE – NA TYM KOŃCZY SIĘ NASZ KONTAKT.

W sytuacjach, kiedy pomieszczenie jest typowe a potencjalny klient może telefonicznie lub mailowo odpowiedzieć na pytania naszego inżyniera dotyczące wymiarów i innych cech pomieszczenia wizja lokalna nie jest konieczna i cały proces odbywa się z pominięciem tego punktu.

• Oferta w szczególności skierowana do:

- Klienci indywidualni ( mieszkania, domy jednorodzinne )
- Klienci biznesowi ( biura, lokale usługowe, lokale gastronomiczne )
- Klienci instytucjonalni ( uczelnie, placówki naukowo badawcze, urzędy )

• Zasady promocji:

Promocja polega na obniżeniu kosztów montażu o 20% oraz na obniżeniu kosztów urządzeń o 10%.

Cena ustalana jest indywidualnie na podstawie ustaleń z klientem dotyczących konkretnego przypadku,
w czasie promocji nasi pracownicy przygotowując dla Państwa ofertę stosują rabat 20% od kosztów montażu oraz dodatkowy rabat 10% od cen urządzeń w stosunku do naszych standardowych cenników ( w standardzie jesteśmy jedną z najtańszych firm na rynku ).
Chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt.

• Okres obowiązywania promocji:

1.05.2015 - 31.07.2015

• Dodatkowe uwagi:

Przy montażu w ramach promocji jest możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy gwarancyjne również po obniżonej cenie.

Joomla templates by Joomlashine