O firmie

header2


FLOW TECHNIKA
to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której kadrę techniczną stanowią doświadczeni inżynierowie budownictwa, posiadający długie doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej, wymagane prawem odpowiednie uprawnienia oraz umiejętność posługiwania się wysokiej jakości, profesjonalnym sprzętem będącym własnością firmy.

Naszą specjalizacją są instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze, jednakże zajmujemy się wszystkimi instalacjami i sieciami sanitarnymi (centralne ogrzewanie, wodociągi i kanalizacja, gaz).

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy jednorodzinne), biznesowych (lokale usługowe, galerie handlowe, biura, firmy budowlane zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem, inwestorzy, firmy administrujące budynki) jak i instytucjonalnych (uczelnie, placówki naukowo badawcze, urzędy).

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz umiejętności dostosowywania charakteru usług do potrzeb, Państwa zadowolenie ze współpracy z nami jest gwarantowane. Działamy szybko i sprawnie a współpraca z wieloma firmami oraz wolnymi specjalistami różnych branż pozwala nam obsłużyć każdego klienta w każdej sytuacji, niezależnie od obłożenia zleceniami w danym momencie.

Nie boimy się żadnych wyzwań.

W celu podjęcia współpracy lub jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt.

Joomla templates by Joomlashine